بازی Subnautica: Below Zero

139,000 تومان
(139,000 تومان 1)
امتیاز کابران: ثبت نظر/پرسش
دوست داشتن0
محصولات مرتبط
توضیحات

عنوانی در سبک های ماجراجویی و بقا با جهانی باز می باشد که کار ساخت و انتشار آن را استودیو Unknown Worlds Entertainment بر عهده داشته و آن را در تاریخ 13 می 2021 برای کنسول های Nintendo Switch, PS4, PS5, Xbox One, Xbox X/S و سیستم عامل های مک و ویندوز منتشر کرد. Subnautica: Below Zero دنباله ای بر عنوان موفق Subnautica می باشد که در سال 2018 منتشر شده بود. این اثر یک بازی ماجراجویی و تلاش برای بقا است که در یک محیط جهان باز شکل گرفته و از دیدگاه اول شخص کنترل می شود. بازیکن کنترل یک محقق در سیاره B4546 را که در حال مطالعه محیط محلی در نزدیکی یک مرکز بیگانگان است ، در دست دارد. هدف بازیکن به مانند نسخه قبلی ، کشف محیط و زنده ماندن در محیط بیگانه و در عین حال تکمیل اهداف برای پیشبرد داستان بازی است. بازیکنان در این عنوان ، منابع را جمع آوری می کنند ، ابزار می سازند ، پایگاه ها و تجهیزات زیرآبی می سازند و می توانند با حیات وحش سیاره ارتباط برقرار کنند.

این بازی در درجه اول در زیر آب اتفاق می افتد ، اما بر خلاف نسخه قبلی آن ، تعداد قابل توجهی از مناطق زمینی برای کاوش در شمال جهان بازی وجود دارد. سازه های قابل کشف بیشتری برای یافتن هم در روی سطح زمین و هم در زیر آب وجود دارد که هم به عنوان مکان های اصلی داستان و هم برای طرح های اولیه ای که بازیکن می تواند برای ساخت وساز پیدا کند ، استفاده می شود. یک چرخه شبانه روز وجود دارد که بر روی دید تأثیر می گذارد ، و هوای پویا که بیشتر روی دید تأثیر می گذارد ، مانند باد ، برف ، مه و تگرگ.

در کنار مکانیک های قبلی مانند سلامتی ، گرسنگی و تشنگی ، بازیکنان در Subnautica: Below Zero دارای یک درجه دما هستند که هنگام حضور در زمین فعال می شود. اگر بازیکن در معرض هوای سخت قرار گیرد ، شروع به ایجاد هیپوترمی می کند. با یافتن سرپناهی در غارها یا ساختمانها ، استفاده از گیاهان یا ابزارهایی که می توانند بازیکن را گرم کنند و با ساختن تجهیزات مناسب برای بقا که به بازیکن امکان می دهد تا در مدت زمان طولانی تری در هوای سخت بماند ، می توان از این امر جلوگیری کرد.

با شروع یک بازی جدید ، بازیکنان باید یکی از چهار حالت دشواری را انتخاب کنند: Survival که بازیکن باید سلامتی ، گرسنگی ، تشنگی ، اکسیژن و دما را کنترل کند. با مرگ ، آنها دوباره احیا می شوند ، اما برخی از آیتم هایشان از بین می رود. حالت Freedom که همان بقاست ، اما گرسنگی و تشنگی در آن وجود ندارد. حالت Hardcore که همان حالت بقاست اما اگر بازیکن بمیرد ، دیگر قادر به بازیابی مجدد نیست و فایل ذخیره برای همیشه حذف می شود. حالت Creative که در آن تمام محدودیت ها برداشته شده و هدف فقط ساخت و ساز با تمام امکانات و بروز خلاقیت شماست.

ادامه مطلبShow less
جزئیات محصول
STEAM
نظر/پرسش(0)

تنظیمات

پیگیری سفارش

فهرست

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم