MORDHAU

159,000 تومان
(159,000 تومان 1)
امتیاز کابران: ثبت نظر/پرسش
برچسب‌ها:
دوست داشتن1
محصولات مرتبط
موردی یافت نشد
توضیحات

استودیوی سازنده‌ی عنوان Mordhau با انتشار یک ویدئوی جدید، به بررسی جدیدترین امکانات اضافه شده به بازی پرداخته است.

عنوان مستقل Mordhau که سرمایه‌ی خود را از طریق کمپین کیک‌استارتر جمع‌آوری کرده است، قصد دارد سبک مبارزات بازی‌هایی همچون Mount & Blade و Chivalry: Medieval Warfare را درقالب نبردهایی با حضور ۶۴ بازی‌باز همزمان ارائه کند. این عنوان در حال حاضر به صورت یک نسخه‌ی آزمایشی خصوصی در اختیار سرمایه‌ گذاران قرار گرفته است. اخیرا استودیوی سازنده اعلام کرده است که این بازی با تاخیر اوایل سال ۲۰۱۹ عرضه خواهد شد (در ابتدا این عنوان برای عرضه در سال ۲۰۱۸ برنامه‌ریزی شده بود). این استودیو با هدف نمایش پیشرفت بازی، امروز ویدئویی را از آخرین امکانات اضافه شده به این عنوان را منتشر کرده است.

اولین مورد اضافه شده به بازی سلاح تیر و کمان است. به نظر می‌رسد تیم سازنده وقت و انرژی زیادی را صرف طراحی و بهینه‌سازی انواع مختلفی از این نوع سلاح در بازی کرده است. همچنین آن‌ها استفاده از این سلاح را تا حد ممکن سخت کرده‌اند تا این اسلحه باعث ایجاد نابرابری در بازی نشود. مورد بعدی اضافه شده به بازی، مبارزات با استفاده از اسب است. اگر شما با سرعت کافی حرکت کنید می‌توانید دشمنان را با اسب زیر گرفته و به آن‌ها آسیب وارد کنید. همچنین میزان آسیب وارده به دشمنان و آسیب دریافتی از آن‌ها در هنگام سوارکاری با اسب متناسب با سرعت حرکت شما افزایش خواهد یافت. تیم سازنده امیدوار است استفاده از این سیستم، شرایط پاداش و مجازات جالبی را به بازی اضافه کند. دیگر امکانات اضافه شده به بازی شامل نردبان، Siege Weapon و بسیاری موارد دیگر می‌شود که ویدئوی منتشر شده همه‌ی این موارد را به نمایش گذاشته است.

پس از پایان نسخه‌ی آلفای بازی و شروع نسخه‌ی بتا، تمامی کسانی که این بازی را پیش‌خرید کرده باشند به این نسخه دسترسی پیدا می‌کنند. ویدئوی منتشر شده از این بازی را می‌توانید در ادامه مشاهده کنید.


ادامه مطلبShow less
جزئیات محصول
STEAMGIFT
نظر/پرسش(0)
خریداران این محصول، این کالاها را نیز خریده اند:

تنظیمات

پیگیری سفارش

فهرست

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم