World War Z

امتیاز خرید
با سفارش این محصول شما 1  امتیاز دریافت میکنید
ارزش امتیاز دریافتی:  1,000 تومان
حد اکثر تخفیف قابل استفاده برای این محصول 1 امتیاز که برابر است با 1,000 تومان

EPICGAMES

جدید

299,000 تومان

299,000 تومان به ازای 1
100 قلم

- +

 
بررسی تخصصی

بازی ورلد وار زد یک شوتر سوم شخص چند نفره است که در آن بازیکنان با سیلی از زامبی‌های مواجه می‌شوند که هدف‌شان از بین بردن شما است. در این مطلب قصد داریم به بررسی کلی بازی World War Z و سایر اطلاعات آن بپردازیم.

بازی World War Z یکی از عناوین محبوب شوتر است که بر اساس کتابی با همین نام ساخته شده است. این بازی در دنیای فیلمی که از این کتاب ساخته شده جریان دارد. ورلد وار زد روی گیم پلی سریع تمرکز دارد و داستان شخصیت‌های مختلفی از سراسر دنیا را بازگو می‌کند. گروه زامبی‌ها در این بازی هیچ ترس و رحمی ندارند و به صورت وحشیانه به سمت شما هجوم می‌آورند و هر مانعی را کنار می‌زنند.

بررسی بازی World War Z

اگر قبلا درباره بازی جنگ جهانی زد شنیده‌اید، احتمالا شما هم شباهیت‌های بین آن و بازی Left 4 Dead را تشخیص داده‌اید. بازی WWZ یک ادای احترام به بازی شوتر زامبی محور ولو است که با این وجود، تفاوت‌های کافی بین آن‌ها وجود دارد که هنگام بازی کردن احساس نمی‌کنید بازی یکسانی را انجام می‌دهید. علاوه بر این، تقریبا 10 سال است که ولو کاری با Left 4 Dead انجام نداده است، پس چرا استودیوی دیگری شانس خود را در این سبک امتحان نکند. بازی WWZ بسیاری از مکانیزم‌های خود را از سری L4D الهام گرفته است که البته به معنی بد بودن آن نیست و نزدیک‌ترین چیزی است که ما از Left 4 Dead 3 می‌بینیم. در این مطلب نگاهی کلی به این بازی زامبی‌محور داشته و تریلرهای آن و بازخورد منتقدین را با هم مرور می‌کنیم.

دانلود بازی World War Z برای PC

محصولات بازدیدشده