Plants vs. Zombies: Battle for Neighborville

امتیاز خرید
با سفارش این محصول شما 1  امتیاز دریافت میکنید
ارزش امتیاز دریافتی:  1,000 تومان
حد اکثر تخفیف قابل استفاده برای این محصول 1 امتیاز که برابر است با 1,000 تومان

ORIGIN

جدید

599,000 تومان

599,000 تومان به ازای 1
100 قلم

- +

 
بررسی تخصصی

اگر از علاقمندان به بازی های سبک فانتزی و شوتر باشید بدون تردید با سری بازی های جذاب گیاهان علیه زامبی ها آشنایی دارید. جدیدترین نسخه از این سری بازی ها با عنوان Plants vs Zombies Battle for Neighborville به تازگی شوتر شرکت الکترونیک آرتز (Electronic Arts) منتشر شده و سر و صدای زیادی هم برپا کرده است. این بازی مثل گذشته از در سبک بازی های شوتر سوم شخص طبقه بندی می‌شود و گیم پلی بسیار جذاب، فانتزی و سرگرم کننده‌ای را به همراه دارد.

بازی در مد مولتی پلیر و سینگل پلیر قابل اجراست و در حالت مولتی پلیر اوج هیجان و جذابیت را برایتان به ارمغان می‌آورد. در این حالت شما هم می‌توانید به صورت تعاملی و هم رقابتی با دیگر گیمر ها و دوستان به انجام بازی بپردازید. در حالت تعاملی شما و دوستتان با هم در یک تیم قرار می‌گیرید و یک هدف را دنبال خواهید کرد و طبیعتا در حالت رقابتی باید در مقابل هم قرار بگیرید و در نهایت هم یکی از شما برنده خواهد شد. در بازی بیش از 20 کلاس قابل تعریف و متفاوت ارائه شده و سه گروه اصلی از موجودات با قابلیت های تدافعی، ساپورتیو و اتکر ارائه می‌شوند.

هر گیمر باید سعی کند از داشته های خودش به بهترین شکل ممکن استفاده به عمل آورد و در مقابل گیمر دیگر عملکرد بهتری داشته باشد. استفاده درست از منابع و تجهیزات برای کسب موفقیت در بازی Plants vs Zombies Battle for Neighborville الزامی است. بازی دارای مد تک نفره متفاوتی هم می‌شود که در سبک “جلو رفتنی” طراحی شده و می‌تواند تجربه متفاوتی را برای گیمر به ارمغان آورد. گرافیک بازی نسبت به نسخه های گذشته بهتر شده و شخصیت پردازی هم در آن به شیوه جالب تری انجام می‌شود.

محصولات بازدیدشده