GTFO

امتیاز خرید
با سفارش این محصول شما 1  امتیاز دریافت میکنید
ارزش امتیاز دریافتی:  1,000 تومان
حد اکثر تخفیف قابل استفاده برای این محصول 1 امتیاز که برابر است با 1,000 تومان

STEAM

جدید

220,000 تومان

220,000 تومان به ازای 1
95 قلم

- +

برچسب ها خرید بازی GTFO

 
بررسی تخصصی

طبق جدیدترین اخبار بازی، روز گذشته بود که بازی GTFO به‌صورت دسترسی پیش از موعد یا Early Access در فروشگاه محبوب استیم  منتشر شد. اگرچه این بازی در حال حاضر به‌صورت انحصاری برای پی سی منتشر شده است، اما سازنده‌ی آن یعنی استودیو Ten Chambers Collective اعلام کرده که علاقه دارد در آینده نسخه‌های کنسولی بازی را نیز منتشر کند.

این بازی که در سبک شوتر اول شخص و در ژانر وحشت و بقا ساخته شده است، چهار بازیکن را در مجموعه‌ای زیر زمینی قرار می‌دهد که مملو از هیولاهای ترسناکی است که حتی می‌توانند حرکات شما را نیز حس کنند. این بازی ترسناک دارای یک سیستم به‌نام Rundown است که در آن باید در زمانی که به شما داده می‌شود شروع به فرار کنید. تیم توسعه‌ی بازی قصد دارد که از نظر تعداد افراد به همین شکل حداقلی باقی بماند و گسترش پیدا نکند. دلیل این امر داشتن تمرکز و کنترل بیشتر روی پروژه‌ عنوان شده است. این مساله باعث می‌شود که بازی GTFO را بتوان به بهترین شکل ممکن توسعه داد و پشتیبانی کرد. یکی از مسئولان اصلی این تیم در رابطه با انتشار بازی برای سایر پلتفرم‌ها گفته است که این امر با توجه به تعداد محدود و کم افراد تیم، واقعا سخت است.

استودیو Ten Chambers Collective هدف خود را از انتشار بازی در حالت Early Access، خریدن زمان برای بهبود و توسعه‌ی بازی و رفع ایرادهای آن عنوان کرده است. همچنین در مورد انتشار بازی برای سایر پلتفرم‌ها نیز گفته شد که این امر ممکن است در آینده رخ بدهد و این استودیو علاقه‌مند است که به این واسطه، تعداد بازیکنان بیشتری را وارد بازی GTFO کند. با توجه به تمامی صحبت‌های این استودیو، می‌توان نتیجه گرفت از آن‌جایی که قرار است نسخه کامپیوتر بازی به‌مرور کامل‌تر و ایرادهای آن رفع شود، پس در آینده نیز احتمال انتشار بازی برای سایر پلتفرم‌ها وجود دارد.

محصولات بازدیدشده

منو