Artifact

امتیاز خرید
با سفارش این محصول شما 1  امتیاز دریافت میکنید
ارزش امتیاز دریافتی:  1,000 تومان
حد اکثر تخفیف قابل استفاده برای این محصول 1 امتیاز که برابر است با 1,000 تومان

STEAMGIFT

جدید

339,000 تومان

339,000 تومان به ازای 1
100 قلم

- +

 
بررسی تخصصی

کمپانی بازی‌سازی ولو (Valve) که در طی سالیان سال آثاری به‌یادماندنی همچون Half-Life و Portal را در دنیا عرضه کرده است به تازگی اعلام کرد که بازی کارتی آنها یعنی Artifact  در پلتفرم استیم این کمپانی منتشر شده است. بازی Artifact در واقع بر پایه دنیای Dota 2 ساخته شده است و سازنده Magic: The Gathering یعنی ریچارد گارفیلد نیز در توسعه آن دست داشته است.

بازی کارتی مذکور در حالی که المان‌های زیادی از بازی موبا ولو الهام گرفته است اما روند آن به طور CCG پیش می‌رود. همانند موبا در این بازی کارتی شاهد سه مسیر جداگانه با برج‌های دفاعی هستیم. کسی که بتواند تمام برج‌های حریف را نابود کند پیروز از میدان خارج می‌شود. همینطور کسی که بتواند به طور کلی Ancient حریف را که پس از نابودی یک برج پدیدار می‌شود، از میان بردارد هم پیروز محسوب می‌شود.

در بازی Artifact هر یک از دسته کارت‌ها شامل ۵۰ کارت و ۵ قهرمان می‌شود. کارت‌های این بازی به سه دسته مجزای عادی، غیر عادی و کمیاب تقسیم می‌شوند. همچنین کارت‌ها با ۴ رنگ متفاوت قرمز، سبز، مشکلی و آبی به نمایش گذاشته می‌شوند که هر یک از قابلیت‌های منحصر‌به‌فردی بهره‌مند هستند و در گیم پلی بازی تاثیرات مختلفی را اعمال می‌کنند.

به تازگی کمپانی ولو پیرامون ناراحتی کاربران در مورد سیستم پرداختی بازی Artifact در وب‌سایت ردیت واکنش نشان داده است. در این میان، طرفداران از دیگر کاربران درخواست کردند که فرآیند پیش خرید خود را لغو کنند تا ولو به خواسته‌هایشان رسیدگی کند. در ادامه کمپانی ولو در رابطه با این موضوع چراغ سبز نشان داد و آپدیتی برای مهیا کردن درخواست‌های طرفداران منتشر کرد.

بازی Artifact هم‌اکنون از طریق فروشگاه Steam برای پی سی، مک و لینوکس قابل خریداری است. کاربران با مراجعه به صفحه استیم آن می‌توانند با قیمت ۲۰ دلار یا ۱۶ پوند جدیدترین محصول کمپانی ولو را تهیه و دانلود کنند. بازی مذکور همچنین در تاریخ نامشخصی از سال ۲۰۱۹ برای دستگاه‌های موبایل منتشر می‌شود و در دسترس کاربران دو پلتفرم آیفونو اندروید قرار می‌گیرد.

محصولات بازدیدشده