World War 3

امتیاز خرید
با سفارش این محصول شما 1  امتیاز دریافت میکنید
ارزش امتیاز دریافتی:  1,000 تومان
حد اکثر تخفیف قابل استفاده برای این محصول 1 امتیاز که برابر است با 1,000 تومان

STEAMGIFT

جدید

288,000 تومان

288,000 تومان به ازای 1
100 قلم

- +

 
بررسی تخصصی

World War 3 برخلاف اسم خود، ایده جالبی دارد. این بازی یک تیراندازی اول شخص چند نفره می‌باشد که به نظر می‌رسد سبکی مشابه Battlefield دارد. بازی در حالت اصلی خود که Warzone نام دارد، ویژگی‌هایی همچون نبرد با پیاده‌نظام و یا توسط وسائل نقلیه را ارائه می‌کند. این حالت که بر اساس حمله/دفاع می‌باشد ترکیبی از نبرد با اسلحه و وسائل نقلیه هوایی و زمینی می‌باشد.

این بازی با شعار “معتبرترین بازیِ سبک تیراندازی اول شخص از لحاظ سیستم گلوله در برابر زره” معرفی شده است. این یعنی که بازی از نظر وزن، جلیقه‌ای که بر تن دارید و فیزیک حرکات، واقع‌گرایانه خواهد بود و یا حداقل چنین ادعایی دارد.

سازندگان اساس بازی را بر پایه تشکیل گروه می‌دانند که در آن کار تیمی در اولویت قرار دارد. بازی حالت بتل رویال نیز دارد که با نام Recon شناخته می‌شود که در آن به بازی‌بازان ماموریت داده می‌شود تا در قالب یک گروهان به اهداف ارزشمندی دست پیدا کنند.

همانطور که از طراحی‌ها و جلوه‌ها مشخص است، بازی بسیار از مناطق واقعی الهام گرفته است. در تصاویر نشان داده شده قسمت‌هایی از برلین، مسکو و ورشو را می‌بینیم. همچنین بازی یک لایه استراتژیک و بر اساس جناح‌بندی جنگی دارد به گونه‌ای که عملکرد هر کشور در نقشه جهانی نشان داده می‌شود که به بازی‌بازان کمک می‌کند از منابعی که در جنگ به دست آورده‌اند برای حمله یا دفاع استفاده کنند.

فارم ۵۱ اعلام کرده که شخصی‌سازی نقش مهمی در بازی دارد و شما ‌می‌توانید بخش‌های مختلف سلاح‌ها، تجهیزات، یونیفرم‌ها و پوسته‌های مختلف را انتخاب کنید؛ که همگی این موارد بر اساس نمونه‌های واقعی طراحی شده‌اند. همچنین طبق وعده سازندگان، خبری از لوت باکس‌ها و پرداخت‌های درون برنامه‌ای در بازی نخواهد بود. World War 3 قرار است اواخر امسال در حالت دسترسی زودهنگام (Early Access) بر روی استیم قرار گیرد.

محصولات بازدیدشده

منو