CS:GO Prime Status Upgrade

امتیاز خرید
با سفارش این محصول شما 2  امتیاز دریافت میکنید
ارزش امتیاز دریافتی:  2,000 تومان
حد اکثر تخفیف قابل استفاده برای این محصول 2 امتیاز که برابر است با 2,000 تومان

جدید

ورژن گلوبال به صورت CD KEY میباشد.

جزییات بیشتر

170,000 تومان

170,000 تومان به ازای 1
 • روسیه ( زبان انگلیسی + فعالسازی )
 • گلوبال
 • روسیه ( زبان انگلیسی + فعالسازی ) + فعال شدن Add Friend
88 قلم
In stock

- +

برند : activsion

 
بررسی تخصصی

گیم پلی CSGO مبتنی بر یک سیستم ساده است که قبلاً هم در دیگر عناوین سری Counter-Strike شبیه به آن را مشاهده کرده ایم. همانند گذشته، دو گروه Terrorist و Counter-Terrorist در بازی وجود دارند که باید در مپ های مختلف بازی با یکدیگر به رقابت بپردازند. اما اینبار آیتم ها، مپ ها، اسلحه ها و بسیاری دیگر از قابلیت های جدید به بازی افزوده شده است که در ادامه به توضیح آنان خواهیم پرداخت. اگر بخواهیم نگاه کلی و اجمالی به گیم پلی CSGO بیندازیم، متوجه می شویم که کمپانی Valve قصد در دگرگونی سبک و نوع گیم پلی بازی نداشته است، بنابراین نمی توان این عنوان را Counter-Strike 2 نامید و قطعاً بار دیگر با یک Spin-Off یا بهتر است بگوییم Remake ای از این سری رو به رو هستیم. همانند عناوین دیگر این سری، در این بازی برای شروع یک کاربر باید سروری درست کند و پس از آن کاربران دیگر می توانند در این سرور وارد شوند و به رقابت با یکدیگر بپردازند و انتخاب کنند که در کدام گروه قرار بگیرند. حداقل تعداد بازیکنان در بخش مولتی پلیر آن، دو نفر است. البته همانند عنوان Counter-Strike Source ،می توان یک نفره هم بازی کرد ولی در منوی بازی باید حداقل یک بازیکن را در گروه مقابل انتخاب کنید، شایان ذکر است این امر تنها برای بازیکنان PC محقق می شود و بازیکنان کنسول حق انجام این کار را ندارند. پس از شروع بازی، بازیکنان دو گروه باید با استراتژی هایی که به کار می گیرند، به گروه مقابل خود تیراندازی کنند، در حین انجام بازی کسی که در گروه Terrorist بمب را در اختیار دارد باید در محل مخصوص، آن را کار بگذارد. از این پس وظیفه ی گروه Counter-Terrorist است که بمب را در مدت زمان معینی خنثی کند و در غیر اینصورت راند به نفع گروه Terrorist به پایان می رسد. یک سیستم دیگر نیز در بازی به نام Matchmaking وجود دارد که با استفاده از آن به مپ های کوچک تری منتقل می شوید که در آن ۵ بازیکن از هر دو گروه Terrorist و Counter-Terrorist وجود دارد که باید با یکدیگر به مقابله بپردازند. اگر بخواهیم توضیح بیشتری در رابطه با گیم پلی بازی بدهیم، قطعاً کار بیهوده ای قلمداد می شود، چرا که اکثر بازیکن ها با گیم پلی آن آشنایی دارند.

مپ های زیادی برای این عنوان تایید شده اند که از معروف ترین آنها می توان به مپ های Dust، Dust 2، Aztec، Office، Italy، Nuke و Inferno اشاره کرد. البته این مپ ها همان مپ های قدیمی با شکل و شمایلی که در عناوین قبلی داشتند نیستند. برخی مپ های بازی مخصوصاً مپ Dust تغییراتی را نسبت به گذشته داشته اند. اگر یادتان باشد در مپ Dust زیر گذری وجود داشت که مکان خوبی برای Sniper های بود. اکنون این زیر گذر بزرگ تر شده و یک میانبر (یا بهتر است بگوییم راه پله) به آن اضافه شده تا بازیکنانی که توان ماندن در آنجا را ندارند از طریق آن به طبقه ی بالا فرار کنند و جای خود را به دیگر اعضای گروه بدهند. نمی توان به طور قطع گفت که وظایف در همه ی مپ های بازی یکسان است. به عنوان مثال در مپ هایی مانند Dust و Dust 2 وظیفه ی گروه Terrorist است که بمب گذاری کند و کار خنثی کردن آنرا باید Counter-Terrorist انجام دهد. در برخی مپ های دیگر بازی نیز باید گروگان ها را آزاد کنید و خبری و از بمب گذاری و خنثی سازی نخواهد بود. به طور کلی در رابطه با مپ های بازی باید گفت که پیشرفت قابل توجهی نسبت به عناوین قبلی داشته اند و قطعاً می توانند برای کاربران این سری که برخی از آنها سالهاست با این عنوان انس گرفته اند رضایت بخش باشد. کلاس اسلحه های موجود در این عنوان به Pistol، Rifles، Smg، Sniper Rifles، Flashbang و نارنجک های دودزا و انفجاری تقسیم می شوند. می توان گفت تمامی سلاح های عناوین گذشته در CSGO نیز حضور دارند. سه اسلحه ی جدید به بازی افزوده شده اند که در ادامه ی ی مقاله به شرح برخی از ویژگی های آنان خواهیم پرداخت. اولین و معروفترین اسلحه ای که به بازی افزوده شده، Molotov Cocktail می باشد که یکی از پرکاربردترین اسلحه ها در گیم پلی بازی محسوب می شود. این سلاح یکی از گران قیمت ترین سلاح های بازی است که با پرتاب آن به سمت نیروهای دشمن، آتش حاصل از آن سد راه آنها شده و افراد تیم مقابل با عبود از آتش مقدار زیادی از سلامتی شان را از دست می دهند. البته باید در نظر داشت که استفاده از این سلاح ممکن است مانع از حرکت یاران خودی هم بشود. سلاح دیگری که به بازی افزوده شده است یک نارنجک هوشمند به نام Decoy Gerenade می باشد که این سلاح همانند Molotov Cocktail کاربر زیادی دارد. پرتاب این نارنجک به طرف دشمن چندین مزیت دارد. اول اینکه نوعی اطلاعات غلط را از یاران خودی، دشمن و همچنین شما روی رادار گوشه ی تصویر دشمن نشان می دهد و با استفاده از این قابلیت می توانید در گوشه ای کمین کنید و هنگامی که دشمن برای کشتن شخصی که روی رادار نشان داده شده بیرون آمد به راحتی می توانید وی را از میان بردارید. این اسلحه یکی از گران ترین سلاح بازی به شمار می رود و ده ثانیه پس از پرتاب منفجر و شعله ور می شود و از آن پس کاری شبیه به Molotov Cocktail را انجام می دهد. آخرین سلاح افزوده شده به بازی یک شات گان نسبتاً قدرتمند به نام Zeus x27 می باشد.

 

سیستم سلامتی بازی با دیگر عناوین شوتری که اخیراً بازی کرده اید تفاوت های بسیار دارد. سلامتی شما در این عنوان بدینگونه نیست که پس از تیر خوردن بهبود یابد و بار دیگر به ۱۰۰% برسد. شما در طول بازی اگر از سوی دشمنانتان تیری بخورید، سلامتی تان پس از گذر زمان هیچ تغییری نمی کند و باید تا آخر راند با همان مقدار سلامتی که دارید دوام آورید. البته برای جلوگیری از اینکه در بازی زود کشته نشوید، راهکارهایی وجود دارد که یکی از آنان خرید جلیقه ی ضد گلوله است که موجب افزایش سلامتی شما شده و باعث می شود در برابر تیرهای دشمنانتان از خود دوام بیشتری نشان دهید. قیمت این جلیقه بسیار ارزان بوده و به راحتی می توان اول راند آنرا خریداری نمود. در نسخه ی دموی بازی که در اکتبر ماه سال گذشته انتشار یافت و عده توانستند برای اولین بار آنرا امتحان کنند، مشاهده کردیم که قابلیت Defusal Kit که موجب سرعت بخشیدن در خنثی کردن بمب می شود در بازی وجود ندارد. البته هنوز هم به طور قطع نمی توان گفت این ویژگی در نسخه ی اصلی بازی وجود ندارد و امکان وجود Defusal Kit در نسخه ی اصلی بازی بسیار بالا است.

 

در مورد گرافیک بازی باید یک نکته را در نظر داشت که هدف Valve از از ساخت سری بازی های Counter-Strike هیچگاه ساخت گرافیک فوق العاده نبوده است و این کمپانی بیشتر تمرکزش را روی گیم پلی آن قرار داده است. با این اوصاف باز هم می توان گفت گرافیک CSGO با توجه به سبک بازی در سطح مطلوبی است. مهم ترین بخش گرافیک بازی رنگ بندی آن است که می توان گفت در سطح خوبی قرار دارد. رنگ بندی محیط و اجزای مختلف آن در مپ های مختلف بازی با یکدیگر متفاوت است. برای مثال رنگ بندی محیط در مپ Dust 2 تم روشنی دارد و دیوارهای آن با رنگ آجری آمیخته شده اند و در مپی دیگر تم کلی رنگبندی محیط تیره است. دیگر ویژگی جالب بخش گرافیک، لباس شخصیت های دو گروه بازی یعنی Terrorist ها و Counter-Terrorist ها می باشد و به گونه ای طراحی شده اند که بازیکنان دو گروه را از یکدیگر متمایز می کنند. این ویژگی در عناوین قبلی این سری هم مشاهده شده بود. نورپردازی بازی هم باتوجه به چند تریلری که اخیراً از آن مشاهده نموده ایم در سطح مطلوبی قرار دارد و موجب آزار بازیکنان در راندهای مختلف بازی نمی شود. شاید در عناوین قبلی این سری گه گاه با مشکل Screen Tearing برخورد کرده باشیم ولی طبق گفته ی طراح بازی این مشکل در این عنوان کاملاً پاک سازی شده است و دیگر با آن برنخواهیم خورد. این عنوان با موتور انحصاری کمپانی Valve یعنی Source Game Engine ساخته می شود. از ویژگی های فوق العاده ی این موتور می توان به فیزیک و انیمیشن های عالی آن اشاره داشت، بنابراین می توان حدس زد که این عنوان حداقل در این موارد بدون نقص عمل خواهد کرد.

40
دیدگاه کاربران
 • 1395-06-18

  مرسی از سایت و پشتیبانی سریع و خوبتون

 • 1395-07-10

  ممنون از سایت خوبتون و پشتیبانی عالیتون :)

 • 1395-08-21

  Ba tashakor az poshtibani Va khadamate ba keyfiatetoon !

 • 1395-09-05

  مرررررررسی از پاسخگویی تلفنی بسیار خوبتون

 • 1396-02-09

  خیلی ممنون از پشتیبانی قوی سایتتون :)

 • 1396-04-01

  سلام تخفیف استیم برای csgo امشب شروع میشه قیمت تو سایت شما هم آف میخوره امشب؟

  پاسخ مدیر:

  بله ، لطفا به کانال تلگرام سایت مراجعه کنید

 • 1396-04-08

  سلام این اکانت استیم هست؟

  پاسخ مدیر:

  سلام ، گیفت هست که به صورت قانونی از استیم خریداری میشه ، گیفت با اکانت فرق داره ، معنی اکانت "حساب" هست که معمولا به صورت هکی هستن.

 • 1396-04-20

  سلام.وقتی این و خریدم میتونم انلاین بازی کنم csgo? این خود بازیشه ؟ چجوریه میشه توضیح  بدید

  پاسخ مدیر:

  سلام ، بله برای آنلاین بازی کردن فقط کافی هست بازی رو خریداری کنید و بعد دیتای بازی رو از استیم دانلود کنید

 • 1396-05-04

  سلام ببخشید من میخواستم استیم سی اس گو بخرم واسه ی همیشه هست دیگه اره؟

  پاسخ مدیر:

  سلام ، بله بازی برای همیشه به حساب استیمتون اضافه میشه.

 • 1396-05-31

  سلام، دو تا سوال داشتم:
  1. با خریدن نسخه گلوبال آیا قابلیت فرند ادد کردن هم فعال میشه یا نه؟
  2. آگه نسخه ی گیفت روسیه رو بگیرم فقط واسه دریافت گیفت باید ریجن رو عوض کنم؟
  *ممنون میشم پاسخ بدید...

  پاسخ مدیر:

  سلام 


  1. خیر ، با توجه با تغییر قانون استیم ، فعال کردن کد های RETAIL باعث فعال شدن قابلیت ADD FRIEND نمیشه.


  2. نسخه روسی توسط اعضای سایت برای شما فعال میشه و کلیه اقداماتی که لازم هست انجام میشه.

 • 1396-06-02

  سلام اکانت های شما قابلیبت اد کردن فرندو داره

  پاسخ مدیر:

  سلام ، بازی به صورت گیفت استیم هست و اکانت نیست ، میتونید ورژن همراه با فعال شدن ADD FRIEND رو خریداری کنید که در قسمت ریجن قابل انتخاب هست.

 • 1396-06-03

  سلام
  نسخه گلوبال محدودیتی نداره؟؟
  ممنون میشم یکم توضیح بدید

  پاسخ مدیر:

  سلام ، هیچکدام از ورژن ها محدودیتی ندارند ، همانطور که توی قسمت توجه مطرح شده ، تنها تفاوت نسخه روسی و گلوبال فعالسازی هست .

 • 1396-06-27

  من العان میخوام نسخه ی همراه با قابلیت اد فرند رو از شما خریداری کنم .ایا بعد از خرید میتونم اد فرند کنم ودوستامو اد کنم

  پاسخ مدیر:

  سلام ، بله بعد از فعال شدن میتونید بلافاصله دوستاتون رو در استیم ادد کنید.

 • 1396-06-31

  سلام
  1.نسخه گلوبال رو اگر بخرم دیگه نیاز به ف*یلتر شکن ندارم ؟!
  2.اگه برای روسیه بخرم چی ؟!
  3. اینکه طریقه فعالسازیش چجوریه ؟
  با تشکر

  پاسخ مدیر:

  سلام


  1- هر نسخه ای بخرید نیاز به ف*یلتر شکن ندارید


  2- هیچ تفاوتی بین نسخه روس و گلوبال نیست ، نسخه روس رو ما فعال میکنیم ولی گلوبال رو خودتون


  3- بعد از خرید مشخصات اکانت رو از طریق تلگرام بفرستید فعال میکنیم

 • 1396-07-20

  با سلام
  1_ بعد خرید اکانت روسی برای فعال سازی باید از طریق تلگرام اقدام کنم؟؟
  2_ایا نسخه ادد فرند روسی با گلوبال فرق داره اگر نداره چرا قیمت هاش فرق میکند؟؟

  پاسخ مدیر:

  سلام


  1- بله ، بعد از خرید مشخصات اکانت رو از طریق تلگرام به آیدی که در ایمیل هست ارسال کنید


  2- نسخه گلوبال قابلیت ادد فرند نداره ، هیج فرقی بین نسخه روسی و گلوبال نیست.

 • 1396-07-23

  سلام ببخشید اگه بنده روسیه بدونقابلیت ادد فرند رو بخرم باید کد رو خودم وارد کنم و فعال کنم؟
  در اینده اگه خواستم میشه ادد رو فعال کرد؟

  پاسخ مدیر:

  سلام ، ورژن روسی توسط تیم فنی سایت فعال میشه.  بله میشه ، برای فعالسازی ادد فرند باید 5 دلار والت شارژ کنید.

 • 1396-08-05

  سلام ببخشید اگر قابلیت ادد اکانت استیم من فعال باشه بازم نمیتونم با نسخه روسی ادد فرند کنم؟

  پاسخ مدیر:

  سلام ، اگر این قابلیت روی اکانتتون فعال هست نیازی به خرید ورژنی که ادد فرند داره نیست.

 • 1396-08-09

  با سلام .الان اگر من این گیفتو بخرم User,,,,Password میدید یا باید خودم یک اکانت استیم بسازم و به شما بدهم تا فعالسازی کنید؟

  پاسخ مدیر:

  سلام ، اگر ورژن روس رو بخرید به این صورت هست که مشخصات اکانت استیم رو از طریق تلگرام به آیدی که در فاکتور هست میفرستید ، ما بازی رو براتون فعال میکنیم.

 • 1396-08-13

  سلام
  من اگه بازی نسخه روسی بدون اد فرند رو بخرم و شما برام فعال کنید بعد برای همیشه برام هست ؟  و اینکه من بخوام برم کلن و مچ بازی کنم با نسخه روسی بدون اد فرند میشه یا حتما باید قابلیت اد فرند باشه؟

  پاسخ مدیر:

  سلام ، بله همیشگی هست 


  قابلیت ادد فرند فقط برای ارسال درخواست دوستی در برنامه استیم هست و هیچ مشکلی برای بازی کردن ایجاد نمیکنه.

 • 1396-08-19

  سلام و خسته نباشید , ببخشید میخواستم ببینم نسخه گلوبالش , آنلیمیت هست مثل گزینه سوم که ADD friend داره یا خیر ؟
  ممنون میشم اگه جواب دادید از طریق ایمیل واسم پیغام بیاد تا متوجه بشم

  پاسخ مدیر:

  سلام ، طبق قانون جدید استیم خرید سی دی کی اکانت رو آنلیمیت نمیکنه و ADD FRIEND فعال نمیشه


  برای فعال شدن ADD FRIEND میتونید ورژنی که آنلیمیت میکنه ( روسی + فعال شدن ADD FRIEND ) رو خریداری کنید

 • 1396-09-02

  من csgo بن شدم میتونم گیفت روسی رو بخرم برام فعال کنید یا نه

  پاسخ مدیر:

  سلام ، روی همون اکانت خیر نمیتونید فعال کنید

 • 1396-09-02

  عالی کمتر از یک ساعت اومد تو حسابم
  مرسی از پشتیبانی خوبتون

  پاسخ مدیر:

  از اینکه سایت ما رو انتخاب کردید منشکریم

 • 1396-09-08

  واقعا مثل همیشه عالیییی.....

  پاسخ مدیر:

  متشکریم از اعتماد شما

 • 1396-09-18

  سلام
  من تا الان 8 تا cdky و 4 تا استیم والت خریدم واقعا سایت خوب وبی نظیری دارین

  پاسخ مدیر:

  سلام ، متشکریم از اعتماد شما

 • 1396-09-19

  سلام ببخشید اگه م اینو بخرم شما برام تو استیم فعال می کنید بعدش من باید دانلود کنم ایا؟

  پاسخ مدیر:

  سلام ، بله

 • 1396-10-06

  سلام با ریجن روسیه میشه کسی ک ریجنش فرق میکنه ادد کرد ؟؟

  پاسخ مدیر:

  سلام ، بله هیچ مشکلی از این بابت وجود نداره.

 • 1396-10-08

  سلام وقتی روسیه رو بازی کنیم فقط سرور روسیه هستش یا با تمام بازیکن های سرار جهان میشه بازی و نیازی گلوبال نیست؟

  پاسخ مدیر:

  سلام ، با تمام بازیکنان جهان میتونید بازی کنید.

 • 1396-10-12

  سلام
  چه فرقی بین ریجن روسی و گلوبال هست؟
  بازیکنان ریجن روسی ، روسی اند؟

  پاسخ مدیر:

  سلام ، همونطور که توی سایت توضیح داده شده هیچ تفاوتی بین ریجن روسی و گلوبال ( بازیکن -سرور -پینگ ) وجود ندارد ، تنها تفاوت روش فعالسازی هست.

 • 1396-10-13

  سلام ببخشید من خریدم اکنت رو تلگرام فیلتره میشه الان از طریق واتساپ مشخصاتو بفرستم؟

  پاسخ مدیر:

  سلام ، بله مشکلی نیست

 • 1396-10-14

  سلام مزاحم شدم چندتا بپرسم 1- قابلیت ادد فرند که فقط برای همین بازی نیست و میشه برای بازی های دیگه ازش استفاده کرد؟
  2- میشه از تروفی هایی که خود استیم میده استفاده کرد؟
  3- الان که تلگرام فیلتره باید کجا پیام بدیم؟
  4- سرعت اینترنت برای بازی کردن باید چند کیلو/مگ بر ثانیه باشه؟
  5- اگه بصورت آفلاین از کد تقلب استفاده کنم که مشکلی برای بازی پیش نمیاد؟
  6- حجم بازی برای دانلود چند گیگه؟
  شرمنده زیاد سوال پرسیدم

  پاسخ مدیر:

  سلام


  1. ادد فرند برای اکانت استیمتون فعال میشه و ربطی به بازی خاصی نداره


  2. بله هیچ مشکلی در این زمینه نیست


  3. از طریق برنامه whatsapp میتونید پیگیری کنید


  4. مهم پینگ تایم شما هست ، یه سرعت بستگی نداره


  5. بهتر هست از این مورد استفاده نکنید


  6. حدود 8 گیگابایت

  پاسخ کاربر: ali 1396-11-01

  به هیچ وجح افلاین هیچ چیتی یا تقلبی نزن وک میکنن مث من دقیقا همه زحماتم به فنا رفت :|

 • 1396-11-12

  1 . اگه نسخه روسی رو بخرم . اکانتم تعقیر خاصی میدید برای فعال سازی ? چگونه فعال سازی میکنید ؟
  2 .یعنی من میخوام بعدا گیفت دلار بخرم و گیم بخرم مشکلی پیش نمیاد ؟

  پاسخ مدیر:

  سلام 


  تغییر خاصی لازم نیست


  هیچ مشکلی پیش نمیاد

 • 1396-11-13

  سلام بعد خرید چقدر طول میکشه که روی اکانت فعال کنید؟

  پاسخ مدیر:

  سلام ، معمولا کمتر از 3 ساعت انجام میشه

 • 1396-11-17

  بازی برای کامپیوتر هست یا نه

  پاسخ مدیر:

  بله ، تحت شبکه استیم

 • 1397-04-01

  سلام خسته نباشید ببخشید زمانی که من پرداخت کنم مراحل بعدی چگونه است
  1-با کدام شماره در واتساپ در تماس باشم
  2-چه نوع اطلاعاتی را در شما بگذارم
  3-شما خودتان فعال میکنید یا نه

  پاسخ مدیر:

  سلام


  1- از طریق تلگرام یا واتساپ شماره سفارش رو بفرستید


  2-  یوزر پسورد اکانت استیم


  3- خودمون فعال میکنیم

 • 1397-04-22

  سلام من قصد خرید این بازی رو دارم ولی دوستی ک نوشتن پشتیبانی قویتون 21 منفی بهش دادن
  میخواستم بدونم وقتی از طریق اکانت مشخصات رو میدم ک فعال میشه برام

  لطفاپاسخ بدید

  پاسخ مدیر:

  سلام ، سفارش ها به نوبت انجام میشن و معمولا کمتر از 1 ساعت

 • 1397-05-04

  تفاوت ریجن روسی ۶۲ تومنی با اون هشتاد تومنی چیه

  پاسخ مدیر:

  از این قسمت ببینید


 • 1397-05-13

  با عرض سلام میخاستم بدونم که این نسخه اورجینال هست که؟ کرک شده نیست که ؟
  و این که هر بار که بازی ابدیت براش میاد تو خود بازی باید ابدیتش کنیم یا باید کار دیگه ای بکنیم؟

  پاسخ مدیر:

  سلام ، نسخه اوریجینال تحت استیم هست


  آپدیت از طریق استیم در دسترس هست و میتونید دانلود کنید

 • 1397-05-15

  سلام خواستم بدونم اگه من گلوبال بگیرم اد فرندم بسته است؟

  پاسخ مدیر:

  سلام بله ، ادد فرند ربطی به ریجن بازی نداره

 • 1397-08-14

  man az hamin site kharidamesh site khoobie kolan sari baratooon faal mikone pishnahad mikonam az hamin site begirin

نظر خود را بنویسید
*
*
*

30 محصول مشابه یافت شد

خریداران این محصول، این کالاها را نیز خریده اند:

محصولات بازدیدشده