PLAYERUNKNOWN'S BATTLEGROUNDS

امتیاز خرید
با سفارش این محصول شما 3  امتیاز دریافت میکنید
ارزش امتیاز دریافتی:  3,000 تومان
حد اکثر تخفیف قابل استفاده برای این محصول 3 امتیاز که برابر است با 3,000 تومان

جدید

توجه : برای تحویل آنی سی دی کی لطفا به این صفحه مراجعه کنید

جزییات بیشتر

168,000 تومان

168,000 تومان به ازای 1
 • روسیه ( زبان انگلیسی + فعالسازی )
 • روسیه ( زبان انگلیسی + فعالسازی ) + فعال شدن Add Friend
1911 قلم

- +

 
بررسی تخصصی

PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS

با وجود اینکه در مقایسه با سایر عناوین، از عمر PlayerUnknown’s Battlegrounds مدت زمان زیادی سپری نمی شود، این بازی توانسته شهرت جهانی بدست آورد. در این نوشته سعی داریم تا نکاتی را برای بازی بهتر خدمت علاقه مندان آموزش دهیم.

یکی از مباحثی که در طول سال های گذشته بار ها مورد بررسی قرار گرفته، علاقه بی حد و حصر کاربران به بازی های سوم شخص با نقشه های بزرگ و وسیع است.

باز گذشت سال ها همچنان عناوینی مانند H1Z1: King of the Kill  و  DayZ  محبوبیت خود را حفظ کرده اند ولی از لحاظ فنی با مشکلات متعددی مواجه بوده اند. ولی بازی های دیگری هم مانند PlayerUnknown’s Battlegrounds  اخیراً معرفی شده اند و با این حال خبری از باگ ها و مشکلات رایج موجود در سایر موارد در این عناوین دیده نمی شود. محبوبیت این بازی به حدی بوده که توانسته جایگاه بسیاری خوبی در میان علاقه مندان باز نماید و تبدیل به یکی از محبوب ترین بازی های موجود در سال ۲۰۱۷ شود. به همین دلیل ما هم سعی نموده ایم تا نکته هایی نکات آموزشی خوبی را خدمت علاقه مندانی که به تازگی با این بازی آشنا شده اند، معرفی نماییم.

کنترل وضعیت پس از سقوط آزاد

 

در حقیقت در تمامی حالاتی که می خواهید از بازی PlayerUnknown’s Battlegrounds  استفاده کنید، از طریق سقوط آزاد و با استفاده از چتر نجات وارد نبرد می شوید. در این راه با دو انتخاب مواجه هستید که هر یک از آنها تأثیر بسیار زیادی بر روی نتایج مبارزات دارد.

تجربه نشان داده است که در صورتی که در کنار ساختمان انتخابی خود فرود بیاییم، در انتها موفقیت های بسیار زیادی را کسب خواهیم کرد. این موقعیت، زمان کافی را در اختیار شما قرار می دهد تا بتوانید سلاح های مورد نیاز برای مبارزه بدست آورید.

بهترین روش برای دستیابی به چنین موقعیتی پس از پرش از هواپیما فشردن دکمه w بر روی صفحه کلید است تا بتوانید خود را در جهت مورد نظر قرار دهید و به آنجا برسید.

اگر اشاره گر موس را به سوی پایین هدف گیری کنید بر سرعت شما افزوده خواهد شد، هر چند این خطر وجود دارد که به مرکز نبرد و یا در میان دشمنان وارد شوید.

پیشنهاد ما در این زمینه استفاده از قابلیت دید آزاد (FreeLook) است. که با فشردن دکمه Alt می توانید به دید بهترین دسترسی پیدا کنید و با استفاده از آن، از ورود به مناطق حادثه خیز و خطرناک جلوگیری نمایید.

سعی کنید همیشه کلاه خود را به همراه داشته باشید.

بازی PlayerUnknown’s Battlegrounds  نسبتاً جدید است و هنوز در مراحل ابتدایی خود قرار دارد. ولی با این حال از هم اکنون اکثر کاربران موجود در آن به دنبال کشتن از طریق هدف گیری سر دشمنان هستند. نقشه های موجود شبهات زیادی با سایر بازی ها مانند DayZ دارند که در محیط باز و دره ها روی می دهند. تک تیر انداز ها در تمامی نقاط وجود دارند به همین دلیل بهتر است تا استراتژی خاصی را دنبال کنید و همیشه کلاه خود را برای جلوگیری از آسیب به همراه داشته باشید.

می توانید کلاه مورد نیاز را در ابتدای بازی و در حالی که به دنبال غنیمت می گردید از مکان های متعدد بر روی نقشه بدست آورید. بنابراین سعی کنید تا در صورت پیدا کردن، حتماً یکی از نمونه ها را در اختیار داشته باشید.

اکثر کلاه های زره ای می توانند از آسیب های وارده به سر جلوگیری کنند. و با توجه به این موضوع زندگی دوباره ای به بازیکنان می بخشند. ولی باید آگاه باشید که شلیک مستقیم به صورت بلافاصله باعث مرگ می شود مگر اینکه از کلاه های لول ۳ استفاده کنید. به همین دلیل همیشه به دنبال یافتن چنین تجهیزاتی باشید.

همیشه سلاح های خود را آماده نگه دارید

سلاح های زیادی را می توان از نقاط متعددی بر روی نقشه پیدا کرد. ولی باید توجه داشته باشید که اکثر این سلاح ها آماده به کار نیستند و حتی فشنگی نیز در آنها وجود ندارد. ولی خشاب های پری در اطراف این تفنگ ها یافت می شوند. بنابراین وقتی که سراغ سلاح های جدید می روید، مطمئن شوید که قبل از استفاده زمان کافی برای بررسی و پر کردن صرف کرده اید.

یکی از بد ترین حالت های موجود در بازی، حضور در میدان جنگ با اسلحه خالی است و زمانی متوجه این موضوع شوید که صدای خالی کلیک کردن آن به گوش برسد. به همین دلیل باید از اشتباهات خود درس بگیرید و به محض پیدا کردن آنها فشنگ کافی درونشان قرار دهید.

علاوه بر این باید همواره بررسی  نمایید که اسلحه شما در چه حالتی قرار دارد. بعنوان مثال باید از رفتن به میدان نبرد با اسلحه یوزی در حالت تک تیر باید اجتناب کرد.

بهترین تجهیزات را انتخاب کنید

در ابتدای شروع بازی PlayerUnknown’s Battlegrounds  باید به دنبال تجهیزات مورد نظر خود بگردید و خود را برای نبرد آماده کنید. اما دقت کنید که لازم نیست تا پایان مراحل این بازی از همان موارد استفاده کنید.

کلاه های زره ای، جلیقه ها و همچنین کوله پشتی ها در سه نوع ( لول ۱، لول ۲ و لول ۳) وجود دارند و طوری که شما هم ممکن است حدس زده باشید، هر چه لول آنها افزایش پیدا کند به همان ترتیب کیفیت آنها هم بیشتر می شود. به همین دلیل برای پیدا کردن محصولاتی با کیفیت، سعی کنید تا همه وسایل موجود را تست کنید.

زره های موجود در بازی هم با سه کیفیت تولید شده اند. و برای هر لول مدت زمان مشخصی برای ماندگاری وجود دارد. اگر ماندگاری آن کمتر و یا مشابه با نمونه ای است که در اختیار دارید، زره خود را نگه دارید.

تمامی وسایلی که با خود حمل می کنید، فضایی را اشغال می کنند. ولی در نظر داشته باشید که تمامی تجهیزات مورد استفاده شما به صورت خودکار مجهز می شوند و علاوه بر این در هنگام تعویض آنها تمامی تجهیزات مرتبط با این وسایل هم دور انداخته می شوند. و چنین اقداماتی تأثیری در ظرفیت کوله پشتی شما ندارد.

سعی کنید که در ابتدا گوشه های نقشه را جستجو نمایید

هر چه که به سمت پایان بازی PlayerUnknown’s Battlegrounds  پیش می رویم، نقشه هم به همان ترتیب کوچک و کوچک تر می شود. بازیکنان کم تجربه عموماً در وسط نقشه حضور دارند و به دنبال کشتن رقیب ها هستند که در اکثر مواقع خود این افراد جان خود را از دست می دهند.

ولی هر چقدر که تجربه بیشتری بدست آورید، به همان نسبت بیشتر در گوشه ها به دنبال غنیمت خواهید گشت. تجربه ثابت کرده است که با کوچک تر شدن نقشه ها، غنیمت های بیشتری در اطراف پیدا می شوند. با استفاده از این روش، می توانید خود را برای مراحل پایانی نبرد حاضر و مجهز نمایید. و حداقل اطمینان حاصل خواهید کرد که در ادامه از لحاظ امکانات کمبودی نخواهید داشت.

موضوع مهم دیگر این است که هم اکنون افراد زیادی در حال استفاده از این روش هستند که هر روز به تعدادشان افزوده می شود. به همین دلیل بهتر است تا از این روش با احتیاط استفاده شود و وقت خیلی زیادی را صرف استفاده از چنین استراتژی نکنید. و گرنه ممکن است که با مشکلات متعددی مواجه شوید.

مراقب درهای باز باشید

به علت اینکه همه افراد در ابتدای مسابقه به دنبال مجهز کردن خود هستند، اکثر آنها برای یافتن تجهیزات مورد نیاز وارد منازل و اقامت گاه ها می شوند.

به همین دلیل در هنگام ورود به چنین مکان هایی جانب احتیاط را رعایت کنید. در هنگام شروع مبارزه، تمامی درها بسته هستند. در صورتی که با دری باز مواجه شدید، احتمال می رود که افرادی از قبل وارد آن شده و آنجا را غارت کرده اند. و علاوه بر این ممکن است منتظر ورود و حمله به شما باشند.

گروهی دیگر از بازیکنان، پس از ورود، در ها را در پشت خود می بندند و در گوشه ای مخفی می شوند. به همین دلیل سعی کنید تا پس از ورود به چنین مناطقی، به خوبی آن مکان ها را جستجو نمایید. و از خالی بودن آن اطمینان حاصل کنید. علاوه بر این می توانید با نگه داشتن دکمه Ctrl، مخفیانه وارد این مکان ها شوید. این کار به شما کمک می کند تا از تولید هر گونه صدایی از قبیل صدای راه رفتن جلوگیری کنید. و دشمنان نیز نمی توانند مکان دقیق شما را تشخیص دهند.

غیر فعال کردن گفتگوی صوتی

ممکن است شما هم متوجه شده باشید که کیفیت PlayerUnknown’s Battlegrounds  به مراتب از رقبای آن مانند  H1Z1   و   DayZ بالاتر است.  ولی متأسفانه نظرات مشابه ای در مورد صدای به کار رفته در آن وجود ندارد. و یک باره با صدا های بیشماری در این بازی مواجه خواهید شد.

خوشبختانه این گونه صدا ها به صورت مداوم وجود ندارند و معمولاً بین ۶۰ تا ۹۰ ثانیه در لابی ها طول می کشند. ولی پیشنهاد می شود تا  به محض ورود به چنین موقعیت هایی، این صدا ها را قطع کنید. در آن سوی ماجرا، بلند کردن صدا در سایر صحنه ها و همچنین استفاده از هدفونی مناسب می تواند به عنوان عاملی در موفقیت بیشتر شما به حساب آید. با استفاده از چنین امکاناتی می توانید به خوبی صدای پای رقیبان و یا اسلحه دشمنان را بشنوید که این عوامل می توانند به عنوان مرزی برای موفقیت و شکست شما به حساب آیند.

در حقیقت ما هم جز علاقه مندان استفاده از صدا های تولید شده توسط رقبا هستیم تا بتوانیم از طریق چنین صدا هایی، دشمنان را شناسایی کنیم. که می تواند به عنوان عاملی تعیین کننده به حساب آید.

در زمان احیای مجدد نیرو هشیار باشید

همانند بازی های مشابه ولی از لحاظ کیفیت ضعیف تر (H1Z1   و  DayZ)، درمان در روند بازی PlayerUnknown’s Battlegrounds سریع نیست. معمولاً زمان نسبتاً طولانی ای برای این کار مورد نیاز است که در صورت مراقبت نبودن، این زمان می تواند بعنوان نقطه ضعفی برای شما به حساب آید.

دو شیوه درمانی در این بازی وجود دارند. برای این کار می توانید از باندپیچی و یا جعبه کمک های اولیه استفاده نمایید. استفاده از باندپیچی زمان نسبتاً کمتری را نیاز دارد ولی تأثیر آن هم به همین ترتیب کمتر است. ولی استفاده از جعبه کمک های اولیه، به زمان نسبتاً طولانی تری نیاز دارد و به همان ترتیب نیروی بیشتری را نیز به شما منتقل می کند. برای استفاده از آنها سعی کنید تا در ابتدا مخفیگاه مناسبی را بیابید و سپس از این موارد استفاده کنید. در حین استفاده از تجهیزات، تایمری هم نمایان می شود و حداکثر زمان موجود تا فعال سازی بسته بعدی را نشان می دهد.

اطلاعاتی در مورد سلاح های خود کسب کنید

همانطوری که شما نیز ممکن است در جریان باشید، هر یک از سلاح های موجود در بازی PlayerUnknown’s Battlegrounds  برای شیوه نبرد خاصی طراحی شده است و این سلاح ها در استراتژی های متفاوتی کاربرد بهتری دارند.

برای مثال، استفاده از AKM  برای فاصله های کوتاه و یا نزدیک پیشنهاد می شود. هر چند با مشکلاتی نیز همراه است. علاوه بر این می توانید از M16 برای از پای در آوردن دشمنان در فاصله های دورتر استفاده کنید. در مورد فاصله های دورتر علاوه بر این سلاح، می توانید از نمونه غول پیکر دیگر موجود در بازی یعنی Karabiner 98 Kurz استفاده نمایید که از قدرت تخریبی فوق العاده ای بر خوردار است.

علاوه بر این، می توانید تجهیزات دیگری که در سرتاسر نقشه قرار گرفته اند را نیز به تمامی این سلاح ها اضافه کنید. بعضی از این تجهیزات می توانند سلاح های کم کاربرد و ضعیف را به نمونه هایی قدرتمند تبدیل کنند.

در انتها باید خاطر نشان کرد که اکثر سلاح ها حالت های متفاوتی برای استفاده دارند. بعنوان مثال می توان از حالت شلیک سریع و همچنین شلیک یک گلوله ای این سلاح ها استفاده  کرد.

وسایل کاربردی را انتخاب کنید

همه ما باید تاکنون درک کرده باشیم که در بازی PlayerUnknown’s Battlegrounds، پیدا کردن تجهیزات و وسایل از اهمیت زیادی برخوردار است. ولی در عین حال منظور این نیست که تمامی وسایلی را که پیدا می کنید با خود جا به جا نمایید.

طوری که می دانید در زمینه حمل تجهیزات محدودیت هایی وجود دارد. به همین دلیل باید در این زمینه انتخاب های خوبی داشته باشید و فقط وسایلی را بر دارید که به آن نیاز دارید. یکی از موارد با اهمیت این است که خیلی مواد انرژی زا و یا جعبه کمک های اولیه را با خود جا به جا نکنید. و مطمئن باشید که شانس استفاده بیش از ۲ عدد برای شما بوجود نخواهد آمد. از حمل و جابه جایی تجهیزات مرتبط با سلاح های مختلف اجتناب کنید و تنها مواردی را به همراه داشته باشید که واقعاً به آن نیازمند هستید.

هر چند با ارتقا کوله های خود می توانید وسایل بیشتری را با خود جا به جا نمایید. پس به این ترتیب نیاز است تا دقت لازم را داشته باشید.

51
دیدگاه کاربران
 • 1396-04-15

  ریجن ها تو سرور ها تاثیر دارند یا خیر
  تفاوت چیه

  پاسخ مدیر:

  خیر هیچ فرقی با گلوبال نداره

 • 1396-04-22

  اگه battle grounds که early access هست بخرم اگه نسخه کامل بیاد بازم باید برا بازی کردن پول بدم؟

  پاسخ مدیر:

  خیر فقط یک بار خرید کافی هست و به نسخه فول آپدیت میشه

 • 1396-05-01

  بعد از عوض کردن ریجن اکانت استیم به روسیه و گرفتن بازی میشه ریجن اکانت رو به حالت قبل عوض کرد؟

  پاسخ مدیر:

  سلام ، بله بعد از 2 هفته میتونید ریجن رو روی ریجن دلخواهتون قرار بدید

 • 1396-06-06

  سلام این گیفته یا سی دی کی

  پاسخ مدیر:

  نسخه روسی به صورت گیفت هست و نسخه گلوبال به صورت CD KEY

 • 1396-06-07

  سلام خسته نباشید این نسخه روسیه چجوریه؟ یعنی فقط باید ریجن اکانت ما روی روسیه باشه تا بتونیم فعالش کنیم؟ بعد شنیدم کلا پلیر های مزخرف روس تو سرور هاش هستن کلا داغونه ریجن روس درسته؟ صحت داره؟؟؟؟؟ اگه صحت داره بگین اگه نداره یه توضیح مختضر بدین من بفهمم چی به چیه که خرید کنم ازتون

  پاسخ مدیر:

  سلام ، مراحل فعالسازی توسط تیم فنی سایت انجام میشه و اگر نیاز به تغییر باشه انجام میدن ، تنها تفاوت بازی ریجن روس با گلوبال فقط و فقط نحوه فعالسازی هست ، هیچ فرقی در سرورها ، پلیر ها ، زبان و ... بین ریجن روس و گلوبال نیست.

 • 1396-06-08

  سلام الان اگر من ریجن روس بخرم تو قسمت info تو استیم باید کشور رو به روسیه تغییر بدم؟

  پاسخ مدیر:

  سلام ، در صورت خرید ورژن روسی اگر تغییری لازم باشه توسط تیم فنی سایت انجام میشه.

 • 1396-06-09

  سلام
  ممنون از سرعت پشتیبانیتون. قیمت هاتون هم نسبت به سایت های دیگه خیلی خوبه.مخصوصا این بازی

  پاسخ مدیر:

  سلام ، خواهش میکنم ، مبارک باشه 

 • 1396-06-10

  سلام این نسخه روس رو میشه یه توضیح کامل بدین 10 نفر پرسیدن در موردش جوابی که بهشون دادین اصلا ربط به سوال نداشته.

  این ورژن روس رو اگه بگیریم به چه روشی فعال میشه و اینکه سرورش فرق داره یا نه؟ یعنی با کسی که ورژن گلوبال داره میشه بازی کرد یا نه؟ اختلاف قیمتش به چه دلیله؟

  پاسخ مدیر:

  سلام ، اگر ملاحظه کرده باشید همه همین سوال رو پرسیدن و من هم 10 بار دقیقا جواب دادم .تنها تفاوت بازی ریجن روس با گلوبال فقط و فقط نحوه فعالسازی هست ، هیچ فرقی در سرورها ، پلیر ها ، زبان و ... بین ریجن روس و گلوبال نیست.


  توجه : تمام گیفت های ریجن های هند و روسی توسط اعضای سایت و با ضمانت مادام العمر فعال میشود .

 • 1396-06-22

  سلام خسته نباشید
  من گیفتو خرید م فاکتورشم برام ارسال شد.
  الان باید چکار کنم؟منتظر تماس شما باشم؟
  ببخشید میدونم مسخرس ولی اصلا نمیدونم باید چکار کنم.
  ممنون میشم جواب بدید.

  پاسخ مدیر:

  سلام ، برای فعالسازی به آیدی تلگرامی که توی فاکتورتون هست پیام بدید.

 • 1396-06-23

  سلام . یه سوال بزرگ همیشه قبل از خریدم بود که جوابش رو پیدا کردم و دوس داشتم به اشتراک بقیه هم بزارم تا خیالشون راحت باشه ... برای من بازی player unknowns battleGround گیفت روسی فعال کردید و من با نگرانی وارد شدم و گفتم شاید گیفت روسی از نظر پینگ و یا سرورها با گلوبال فرق کنه ولی دقیقا همون هست و اصلا بازی ها یکی هستن ! ... من نسخه ی گلوبال هم تست زده بودم و این دقیقا همون هست و هر سروری هم که دوست داشته باشین میتونید انتخاب کنید ... ممنونم

  پاسخ مدیر:

  خواهش میکنم ، مبارک باشه

 • 1396-06-30

  بازی رو امروز از سایت خریدم و سریع بعد از چند دقیقه فعال شد!
  خیلی ممنون از سرعت و قیمت خوبتون

 • 1396-07-03

  من خودم از اینجا خریدم و میتونم بگم که عالی بوده، پشتیبانی و فعال سازی هم تو نیم ساعت انجام شد. مطمئن باشید خرید کنید.
  توصیه ما اینه که حتما نسخه روسی بخرید چون هیچ فرقی نداره با نسخه گلوبال و امیدوارم بترکونید.
  برای این بازی یه کانال تلگرامی هم زدیم که خوشحال میشیم بیایید و سر بزنید، داریم همه ایرانی‌های این بازی را جمع میکنم دور هم.
  تاحالا یه 500 نفری هستیم

  PUBGiran@
  یا
  t.me/PUBGiran

 • 1396-07-10

  سلام وقت ب خیر عزیز اگر ریجن روسیه رو خرید کنیم مشکلی برای بازیهای دیگ تو استیم نمیاد؟! چون ریجن تغییر میکنه ب همین خاطر میگم؟

  پاسخ مدیر:

  سلام ، خیر هیچ مشکلی برای بازی های قبلی و بعدیتون پیش نمیاد 

 • 1396-07-12

  درود بر شما.خسته نباشید.ببخشید یه سوال داشتم.برای خرید این بازی از سایت شما احتیاج به تهیه ی استیم ولت دارم یا نیازی نیست ؟

  پاسخ مدیر:

  سلام خیر ، بعد از خرید  توسط تیم فنی سایت براتون فعال میشه و نیازی به خرید والت نیست.

 • 1396-08-19

  دستشون درد نکنه نصف شب هم انلاین بودن و بازی رو سریع بعد از خرید فعال کردن .

 • 1396-08-24

  سلام
  روسیه تموم شه دوباره موجود میکنین؟

  پاسخ مدیر:

  سلام ، بله موجود میشه

 • 1396-09-06

  سلام.. میخواستم بپرسم واقعا اگه ریجن روسیه با گلوبال هیچ فرقی نداره پس چرا دوتاش رو پخش میکنید خوب فقط ریجن روسیه بذارید اگه واقعا فرقی نمیکنه
  فرق تو نحوه فعال سازی هم باز تفاوت چندانی به حساب نمیاد که بخواد نزدیک به 60 هزار تومن ارزان تر بشه

  پاسخ مدیر:

  سلام ، بعضی از دوستان به هر دلیلی دوست ندارند مشخصات اکانت رو برای فعال سازی در اختیار ما قرار بدن ، برای احترام به این مشتریان هر دو نسخه رو موجود کردیم.

 • 1396-09-21

  سلام، میخواستم بدونم بعد فعال سازی توسط تیم شما، مشکلی نداره اطلاعات اکانت استیم رو تغییر بدیم؟

  پاسخ مدیر:

  سلام ، بعد از فعالسازی بهتر هست رمز اکانت رو تغییر بدید.

 • 1396-10-04

  سلام، نسخه روسی قابلیت اد فرند داره؟

  پاسخ مدیر:

  سلام ، خیر

 • 1396-10-16

  با سلام
  ببخشيد وقتي ريجين روس رو ميخرم بايد ريجين اكانتم رو عوض كنم؟

  پاسخ مدیر:

  سلام ، اگر احتیاج باشه خودمون تغییر میدیم.

 • 1396-10-21

  سلام . بعد از خرید سریع ارسال شد ، خیلی متشکر از سایت خوبتون :)

 • 1396-10-22

  سرعت نت واسه بازی کردن این بازی چقدری باشه ،خوبه ؟

  پاسخ مدیر:

  سرعت مهم نیست ، مهم پینگ تایم  هست که باید برای بازی آنلاین مناسب باشه

 • 1396-10-22

  سلام ، واسه کسایی که نمیدونن میگم بعد از خرید به آیدی تلگرامی که توی فاکتور هست پیام بدید تا براتون فعال کنن ، بازم مرسی از سایت خوبتون :)  

 • 1396-10-23

  سلام قربان خسته نباشین من برای اولین باره که دارم اکانت خریداری میکنم چن تا سوال داشتم الان اگه این اکانت رو بخرم اون قسمتی که نوشته فضای خالی مورد نیاز مثلا 50 گیگ بعد از خرید و فعال سازی50 گیگ رو شروع به دانلود میکنه یا بلافاصله وارد بازی میشیم شروع به بازی کردن میکنیم؟

  پاسخ مدیر:

  سلام ، بعد از خرید باید بازی رو از طریق استیم دانلود کنید بعد میتونید بازی رو اجرا کنید

 • 1396-10-28

  سلام بچه ها ، من از بچگی تو بهزیستی بودم ننه بابا بالا سرم نبوده عشقم فقط بازی کردنه ولی پول ندارم ، لطفا به شماره حساب 2233 کمیته امداد بی سرپرستان پول بفرستید من بتونم بازی رو بخرم

 • 1396-10-28

  حتی حاضرم پول بگیرم شب بیام خونتون ، اگر کسی از اردبیل هست پیام بده هماهنگ کنیم

 • 1396-11-02

  داشتم رد میشدم گفتم بگم که ننم هم میاد با خودم  و بهتون که یاد اوری کنم از اردبیل دنبال مشتری هستیم 

 • 1396-11-06

  ببخشید بعداز خرید بازی باید چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ میشه کامل تو ضیح بدین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  پاسخ مدیر:

  سلام ، به آیدی که توی فاکتورتون هست پیام بدید براتون فعال میکنن

 • 1396-11-08

  این بازی سیستم خاص نیاز داره ؟
  CPU Amd Athlon II 250
  ram 8 gb
  VGA AMD Radeo HD 5570
  این مشخصات سیستم منه
  به نظرتون میخوره؟

  پاسخ مدیر:

   • MINIMUM:

   • Requires a 64-bit processor and operating system
   • OS: 64-bit Windows 7, Windows 8.1, Windows 10
   • Processor: Intel Core i3-4340 / AMD FX-6300
   • Memory: 6 GB RAM
   • Graphics: nVidia GeForce GTX 660 2GB / AMD Radeon HD 7850 2GB
   • DirectX: Version 11
   • Network: Broadband Internet connection
   • Storage: 30 GB available space

 • 1396-11-11

  سلام ببخشید من یه سوال دارم . اگه الان این نسخه روسی بازی رو تهیه کنم . میتونم بدون مشکل بازی انلاین انجام بدم یا باید برای بازی کردن انلاین در استیم هم هزینه پرداخت کنم ؟ اگر اره چقدر ؟ ممنون منتظر هستم چون میخوام این محصول رو بخرم .

  پاسخ مدیر:

  سلام ، هزینه ای لازم نیست 

 • 1396-11-13

  سلام. بنده دو سوال داشتم.
  اول اینکه با خرید نسخه روسی که شما فعال میکنید احتمال Ban وجود نداره؟!
  و دوم این بازی با پینگ 150 و سرعت دانلود 250kb/s خوب اجرا میشه؟!

  پاسخ مدیر:

  سلام ، این بازی  به صورت مستقیم از استیم خریداری میشه بنابراین هیج دلیلی برای بن شدن نیست همچنین همه بازی هایی ریجن روسیه با ضمانت مادام العمر فعال میشن  بله مشکلی نداره

 • 1396-11-20

  سلام.میخواستم ببینم بازیو وقتی که میخریم فقط برای یک اکانت استیم میشه استفاده کرد یا دونفر میتونن همزمان استفاده کنن؟

  پاسخ مدیر:

  سلام ، فقط یک اکانت استیم میتونه بازی رو آنلاین انجام بده 

 • 1396-11-23

  سلام،خسته نباشید
  تمام بازیهایی که با ریجن روسیه برای فروش قرار دادید قابلیت add friend ندارن؟
  چون با چندتا از دوستان قصد خرید داریم ،
  سؤال بعدی اینکه، ریجن گلوبال قابلیت add friend داره فقط ؟
  ممنون

  پاسخ مدیر:

  سلام ، فقط بازی که ذکر شده همراه با Add Friend این قابلیت رو همراهشون دارند


  ریجن گلوبال ادد فرند ندارد

 • 1396-11-24

  و گیفت روسی ادد فرند داره؟!

  پاسخ مدیر:

  سلام ، خیر

 • 1397-01-20

  سلام
  بعد از خرید و فعالسازی ، می تونم بجای دانلود از بک آپ بازی استفاده کنم؟

  پاسخ مدیر:

  سلام ، بله در صورتی که بکاپتون مربوط به استیم باشه

 • 1397-02-03

  بعد از خرید اطلاعات اکانت استیم رو باید بفرستم؟

  پاسخ مدیر:

  بله اگر فاکتورتون رو مشاهده کنید مراحل کار توضیح داده شده

 • 1397-03-03

  سلام
  کلا برای همه ی بازی ها ریجن هایی که به یه نفر میفروشید همون رو به یه نفر دیگه هم میفروشید یا فقط قابل استفاده برای یک نفر هست؟!
  منظورم اینه که فقط من میتونم ازش استفاده کنم یا نه؟!

  پاسخ مدیر:

  سلام ، وقتی بازی روی اکانت شخصی خودتون فعال میشه پس یقینا شما تنها کسی هستید که میتونید از بازی استفاده کنید !

 • 1397-03-07

  سلام . من فهمیدم که هیچ فرقی بین ریجن ها نیست فقط برام سواله اگه فرق زیاد نیس پس چرا قیمتاش انقدر فرق داره

  پاسخ مدیر:

  سلام ، هیچ فرقی نیست ، بعضی از افراد به هر دلیل دوست ندارن اطلاعات اکانتشون رو به ما بدن ، ما به نظر این مشتری ها احترام میزاریم و ورژن گلوبال رو تقدیمشون میکنیم که خودشون فعال کنن

 • 1397-03-18

  سلام
  ویندوز باید اصلی باشه؟من ویندوزم از این بازاریاس میشه اونوقت؟
  بعد از خرید شما به ما چی میدید که که تو استیم وارد کنیم؟

  پاسخ مدیر:

  سلام ، خیر ربطی به ویندوز نداره اما ویندوزتون جدیدتر باشه بهتره


  بازی رو تحت استیم براتون فعال میکنیم ( گیفت یا سی دی کی )

 • 1397-03-18

  با سلام و عرض خسته نباشید خدمت ادمین سایت

  من این بازی رو از یکی از سایتا دانلود کردم .تمام مراحل نصب رو بدرستی انجام دادم.الان از من یک کد می خواد که وارد کنم.دوتا سوال از خدمتتون داشتم.یکی این که نمیدونم کدوم ریجن رو باید خریداری کنم.و دوم این که بعد از وارد کردن کد مجدد 14گیگ بازی شروع به دانلود می کنه یا بازی سریعا اجرا میشه؟؟؟؟؟؟

  پاسخ مدیر:

  سلام ، بهتر هست اول بازی رو خریداری کنید و از طریق استیم دانلود کنید که دوباره کاری نشه چون ممکن هست از سایتی که دانلود کردید آخرین آپدیت نباشه

 • 1397-04-02

  سلام داستان این Add friend داشتن و نداشتن چیه؟

  پاسخ مدیر:

  سلام ، ادد فرند مربوط به استیم میشه و ربطی به بازی خاصی نداره

 • 1397-04-25

  اگه ورژن روسی بدون اد فرند بخریم یعنی نمیتونیم کسیو به عنوان فرند اد کنیم؟ و اگر جواب نه هست این حالت فقظ برای داخل بازیه یا روی اکانت استیم هم تاثیر میذاره؟

  پاسخ مدیر:

  سلام ، ادد فرند به استیم مربوط میشه و ربطی به بازی نداره

 • 1397-05-10

  گیفت بخرم برای همیشه است

  پاسخ مدیر:

  سلام بله به صورت مادام العمر روی اکانت استیم خودتون فعال میشه

 • 1397-05-22

  سلام
  قیمت ها واقعا همینایین که نوشته شده؟(حتی بعد از گرونی ها؟)

  و اینکه ریجن روسیه و گلوبال چه فرقی با هم دارن؟

  پاسخ مدیر:

  سلام بله ، هیج تفاوتی توی بازی ندارن فقط نحوه فعالسازی فرق میکنه

 • 1397-05-26

  با عرض سلام و خسته نباشید. ببخشید میخوام گیفت رو بخرم فقط یه سوال داشتم. بعد از اینکه گیف روس رو خریدم خودتون فعالش میکنید یا من خودم باید فعالش کنم؟ و اینکه چجوری هست به صورت رمز به من ارسال میشه؟ و اطلاعات اکانت استیمم که باید در اختیارتون قرار بدم شامل چه اطلاعاتی هست.. یوزر نیم پسورد اکانتم هست یا خیر .. ممنون از سایت خوبتون

  پاسخ مدیر:

  سلام ، بله خودمون فعال میکنیم ، بازی به صورت گیفت هست ، یوزر نیم و پسورد حساب استیمتون رو به پشتیبانی تلگرام بفرستید 

 • 1397-09-07

  سلام
  کد محصول برای پابگ رو از کجا باید بگیرم ؟
  ممنون

  پاسخ مدیر:

  سلام ، بعد از خرید کد سفارشتون رو برای پشتیبانی تلگرام ارسال کنید

 • 1397-10-08

  با سلام
  خسته نباشید
  از سایت خوبتون ممنونم
  و همچنین پاسخگویی و راهنمایی عالیتون
  من می خوام بازی رو بخرم
  سیستمم مشخصاتش به شکل زیره
  Core i5 4460 3.2gh
  Ram 16 gb
  Asus Gt 730 2gb 128 bit
  Hdd 500 gb
  با چه کیفیتی اجرا میشه
  متوسط
  خوب
  ؟؟
  و همچنین به چه اینترنتی نیاز داره
  من نت 512 مخابرات دارم
  بازی فورتنایت و راحت بازی می کنم

  پاسخ مدیر:

  سلام ، حداقل سیستم و سیستم پیشنهادی برای این بازی به این صورت هست


  برای آنلاین بازی کردن پینگ تایم از سرعت اینترنت مهم تر هست ، اگر پینگ زیر عدد 100 باشه مناسب هست برای بازی آنلاین


 • 1397-11-09

  سلام
  برای خرید من رمز و پسورد اکانت استیم خودم رو میدم و شما از روی اکانت من بازی رو خریداری میکنید؟ یاچی؟
  راستی من فعلا به تلگرام دسترسی ندارم بجز تلگرام راه دیگه ای نیست که من رمز و پس رو بهتون اعلام بکنم؟
  ممنون میشم پاسخ بدید

  پاسخ مدیر:

  سلام ، بله به همین صورت فعال میشه بازی


  میتونید کد سفارش رو از طریق پیامک ارسال کنید

 • 1397-11-28

  سلام وقت بخیر ،

  من سیستمم رم 4 هستش با گرافیک 1
  میخوام پابجی بخرم به نظر شما سیستمم خوبه براش یا نه ؟

  پاسخ مدیر:

  سلام خیر ضعیف هست سیستمتون

 • 1398-01-08

  سلام خسته نباشید محصول ب صورت dvdیا فایل؟میشه ی توضیح مختصر هم درمورد استیم گیفت بدین ممنون میشم

  پاسخ مدیر:

  بازی تحت استیم براتون فعال میشه  و نسخه فیزیکی نداره

 • 1398-01-10

  سلام
  این که بدون قابلیت اد فرند هست، یعنی داخل بازی نمیشه دوست اضافه کرد؟
  یا این قابلیت فقط برای اکانت استیم هست؟

  پاسخ مدیر:

  سلام ، ادد فرند مربوط به استیم هست و ربطی به بازی نداره

نظر خود را بنویسید
*
*
*

30 محصول مشابه یافت شد

خریداران این محصول، این کالاها را نیز خریده اند:

محصولات بازدیدشده