ATLAS

Customer loyalty point
By order this product you receive 1  points
Value of recive points:  1,000 تومان
Maximum use for this product is 1 Point that equal with 1,000 تومان

STEAMGIFT

Nuevo producto

144,000 تومان

144,000 تومان por 1
92 artículos
In stock

- +

 
Más

سازنده بازی Ark یعنی استودیو وایلد کارت در جریان رویداد The Game Awards 2018 از پروژه MMO خود با نام Atlas رونمایی کرد.

یکی دیگر از پروژه‌های جدیدی که در جریان رویداد The Game Awards 2018 معرفی شد، بازی Atlas  است که در سبک MMO در حال ساخت است.

سازندگان این بازی در استودیو وایلد کارت گیمز (Wildcard Games) در مورد این بازی توضیحاتی ارائه دادند که به گفته آنها ۴۰ هزار کاربر همزمان در دنیای این بازی می‌توانند به تجربه آن بپردازند. روند بازی طوری پیش می‌رود که کاربران با تشکیل جامعه خود آن را به پادشاهی بزرگی تبدیل می‌کنند تا بتوانند سلطه دنیا را در دست بگیرند.

سازندگان در ادامه در مورد وسیع بودن نقشه این بازی صحبت کردند و اظهار داشتند که دنیای آن چندین برابر جهان Arkاست. آنها همچنین خاطرنشان کردند که تیم آنها ساعت‌های بی‌شماری را صرف ساخت محیط‌های بزرگ همچون جنگل‌ها، اقیانوس‌ها، بیابان‌ها و دیگر مناطق کرده است که در هر یک شاهد دشمنان و موجودات متنوع خواهیم بود.

بازی Atlas در تاریخ ۱۳ دسامبر (۲۲ آذر ماه) از طریق استیم برای پی سی منتشر می‌شود. همچنین سازندگان اعلام کردند که این محصول به واسطه‌ سیستم Preview ایکس باکس برای کنسول ایکس باکس وان نیز در سال آینده میلادی منتشر می‌شود. برای آشنایی بیشتر با این بازی در پایین می‌توانید تریلر آن را تماشا و دانلود کنید.

Visto recientemente