Squad

Customer loyalty point
By order this product you receive 2  points
Value of recive points:  2,000 تومان
Maximum use for this product is 2 Point that equal with 2,000 تومان

STEAMGIFT

Nuevo producto

234,000 تومان

234,000 تومان por 1
8 artículos

- +

  • Más
  • No hay se encuentra plantilla para el módulo dmtcomment
 
Más

بازی Squad که تمرکز خود را بیشتر بر روی بخش چندنفره قرار داده است، در تاریخ 15 دسامبر سال جاری (مصادف با 24 آذر) به دسترسی زودهنگام خواهد رفت.
بازی در نسخه دسترسی زودهنگام دارای دو نقشه جدید به ابعاد 16 کیلومتر مربع خواهد بود و این دو منطقه بر مبنای مکان‌هایی واقعی در کشور افغانستان، طراحی شده‌اند. همچنین یک بخش مخصوص تمرینات تیراندازی و مبارزات تن به تن نیز مخصوص افردا ناآشنا به سبک تاکتیکی و همچنین افرادی که تجربه مبارزات CQB شبیه سازی شده را ندارند؛ در بازی گنجانده شده است.
در کنار نقشه‌ها، دو جناح جدید نیز که اولی نیروی زمینی ارتش روسیه و دومی یک نیروی مردمی نامنظم است، به بازی افزوده خواهند شد.
با این حساب، بازی در هنگام عرضه به صورت دسترسی زودهنگام، دارای 4 جناح، 5 نقشه براساس نقاط واقعی و 4 حالت بازی، خواهد بود.
در ادامه به بررسی حالت‌های بازی می‌پردازیم:

  • Advance and Secure (پیشروی و پاکسازی): یک حالت مخصوص که می‌تواند دارای چندین هدف و ماموریت مختلف باشد. در این حالت، پایگاه‌ها و ذخایر مهمات اهداف فرعی محسوب می‌شوند و شما می‌توانید از تجهیزات مختلف بازی، نهایت استفاده را بکنید.
  • Conquest (تسخیر): در این حالت، دو جناح مختلف بایستی با کمک یکدیگر، اهداف و مکان‌های مختلف را تسخیر کنند.
  • Insurgency (شورشی): در این حالت نیروهای Conventional بر علیه شورشی‌‍‌ها قرار گرفته و بایستی با فرستادن نیروهای خود به داخل مرزهای نیروهای شورشی، انبارهای سلاح نیروهای شورشی را نابود کنند. در مقابل نیز نیروهای شورشی بایستی با استفاده از روش‌های مبارزه چریکی، نیروهای Conventional را نابود کرده و نیروهای کمکی آن‌ها را نیز از بین ببرند.
  • Territory control (کنترل مناطق): در این حالت، جناح‌های بازی بایستی با ارسال نیروهای مختلف به مناطق یکدیگر، به تدریج شهرها و پایگاه‌های یکدیگر را تسخیر کرده و کنترل کل نقشه را به دست آورند.
0
Comments
No comments yet
Write your comment
*
*
*

30 productos más en la misma categoría:

Visto recientemente