REIGN OF KING

STEAMGIFT
99 قلم
تعداد فروخته شده از این محصول:
11
دفعه
امتیاز خرید
با سفارش این محصول شما 1  امتیاز دریافت میکنید
ارزش امتیاز دریافتی:  1,000 تومان
حد اکثر تخفیف قابل استفاده برای این محصول 1 امتیاز که برابر است با 1,000 تومان
82,000 تومان

82,000 تومان به ازای 1

توجه : تمام گیفت های ریجن های هند و روسی توسط اعضای سایت و با ضمانت مادام العمر فعال میشود
توجه
توجه : گیفت های ریجن روسی و هندی هیچ فرقی با گلوبال ندارند و برای بازی کردن نیاز به تغییر آیپی ندارید و زبان تمام بازی ها انگلیسی هست
توجه : تمام دیسک های PS4 موجود در سایت ، ریجن 2 و یا ریجن آل هستند .
با پشتیبانی آنلاین تلگرام در ارتباط باشید
با پشتیبانی آنلاین تلگرام در ارتباط باشید

بازی کامپیوتر Reign Of Kings یکی از بازی های سبک اکشن, ماجرایی و نقش آفرینی است که توسط Code}{atch طراحی و ساخته شده و به تازگی برای پلتفرم PC به بازار عرضه شده است. نبرد برای زنده ماندن در جهان خشن قرون وسطی را تجربه کنید. شکار در حیات وحش، به دست آوردن منابع، ساخت ساز سلاح و زره پوش ها به منظور حفاظت از خود تنها بخشی از وظایف شما در این بازی است. سعی کنید تا افراد خود را جمع کرده و به کمک آنها تاج و تخت پادشاهی را به دست گیرید.

در سلطنت پادشاهان این اجازه به شما داده شده است تا بتوانید به راحتی هرآنچه که برای برپایی یک حکومت نیاز دارید را به دست آورید. زمانی که به قدرت رسیدید, قادر به حمله به سایر کشورها خواهید بود و می توانید پس از آنکه آنها را به زیر سلطه خود درآوردید, برای رفع مشکلات و نیازهای سرزمین های تحت حکومت خود از مردم مالیات دریافت کنید. در کنار تمامی این موارد از هجوم سایر اقوام به سرزمین های شما به راحتی نمی توان گذشت. وجود سیستم مبارزه جذاب یک تجربه قرون وسطی واقع بینانه را به شما القا خواهد کرد. جهان بازی طوری طراحی شده است که برای رسیدن به هرچیزی باید مبارزه کرد. 

دیدگاه کاربران
0

هیچ نظری ارسال نشده

نظر خود را بنویسید

*
*
*