Blood Bowl 2

STEAMGIFT
10 قلم
امتیاز خرید
با سفارش این محصول شما 2  امتیاز دریافت میکنید
ارزش امتیاز دریافتی:  2,000 تومان
حد اکثر تخفیف قابل استفاده برای این محصول 2 امتیاز که برابر است با 2,000 تومان
209,000 تومان

209,000 تومان به ازای 1

توجه : تمام گیفت های ریجن های هند و روسی توسط اعضای سایت و با ضمانت مادام العمر فعال میشود
توجه
توجه : گیفت های ریجن روسی و هندی هیچ فرقی با گلوبال ندارند و برای بازی کردن نیاز به تغییر آیپی ندارید و زبان تمام بازی ها انگلیسی هست
توجه : تمام دیسک های PS4 موجود در سایت ، ریجن 2 و یا ریجن آل هستند .
با پشتیبانی آنلاین تلگرام در ارتباط باشید
با پشتیبانی آنلاین تلگرام در ارتباط باشید

بازی Blood Bowl 2 در سبکی متفاوت از فوتبال آمریکایی می باشد که میتوان آنرا جزو بازیهای استراتژیک نیز حساب کرد. حال چرا سبک بازی متفاوت است, چون اینبار بجای انسان ها شما باید در نقش ارک (Orc) ها, کوتوله ها و … بازی کنید. این بدین معنا نیست که انسان ها در بازی حضور ندارند بلکه بازی به شما حق انتخاب میدهد تا از بین بسیاری از نژادها یکی را انتخاب کنید.

بازی بر پایه کلمه Blood استوار است یعنی همه چیز بر پایه خشونت و بی رحمی است و شما تنها با حرکات خشن میتوانید در بازی به موفقیت برسید. بازی Blood Bowl 2 ترکیبی از دو بازی راگبی و فوتبال آمریکایی است به همین دلیل حال و هوای هر دو ورزش را به پلیر میدهد و حرکات بازیکنان ترکیبی از این دو ورزش است. در اوج خشونت بازیکنان به یکدیگر صدمه میزنند تا از تعداد یاران تیم حریف کم کنند و دروازه حریف را برای گلزنی بازتر کنند. با نژاد الف (Elf) ها از دیگران سبقت بگیرید, با ارک ها و کوتوله ها همانند تانک از روی حریف رد شوید و آنان را مانند گندم درو کنید و در نهایت گل بزنید و تیم خود را به موفقیت برسانید.

دیدگاه کاربران
0

هیچ نظری ارسال نشده

نظر خود را بنویسید

*
*
*