بازی Watch Dogs® 2

نسخه DELUXE نیز موجود میباشد و 15000 تومان گران تر از نسخه STANDARD میباشد

برای تهیه نسخه DELUXE لطفا به پشتیبانی آنلاین پیام دهید

8 قلم
تعداد فروخته شده از این محصول:
2
دفعه
امتیاز خرید
با سفارش این محصول شما 3  امتیاز دریافت میکنید
ارزش امتیاز دریافتی:  3,000 تومان
حد اکثر تخفیف قابل استفاده برای این محصول 3 امتیاز که برابر است با 3,000 تومان
  • هندی ( زبان انگلیسی + فعالسازی )
523,000 تومان

523,000 تومان به ازای 1

توجه : تمام گیفت های ریجن های هند و روسی توسط اعضای سایت و با ضمانت مادام العمر فعال میشود
توجه
توجه : گیفت های ریجن روسی و هندی هیچ فرقی با گلوبال ندارند و برای بازی کردن نیاز به تغییر آیپی ندارید و زبان تمام بازی ها انگلیسی هست
توجه : تمام دیسک های PS4 موجود در سایت ، ریجن 2 و یا ریجن آل هستند .
با پشتیبانی آنلاین تلگرام در ارتباط باشید
با پشتیبانی آنلاین تلگرام در ارتباط باشید

ایو گیلموت (Yves Guillmot)، مدیر ارشد اجرایی یوبیسافت (Ubisoft)، در جلسه‌ی گزارش مالی این شرکت گفته است که Watch Dogs 2 می‌تواند به یکی از پر فروش‌ترین بازی‌های آنها تا کنون تبدیل شود.

watch-dogs-2-4ی

یوبیسافت امیدهای زیادی به دنباله‌ی Watch Dog دارد. ایو گیلموت، در جلسه گزارش مالی که همین هفته برگزار شد گفت که Watch Dogs 2 می‌تواند از نظر فروش به یکی از بازی‌های برتر در تاریخ ۳۰ ساله‌ی یوبیسافت تبدیل شود. گلموت گفته است:

Watch Dogs 2 این پتانسیل را دارد تا یکی از پر فروش ترین بازی‌های تمام دوران یوبیسافت تبدیل شود.

وی از پیشرفت‌ گیم پلی و داستان که تیم سازنده در دنباله‌ی این بازی به کار گرفته اظهار اطمینان کرد و بخصوص از ساختارهای «یکپارچه‌تر» بخش آنلاین و Co-Op بازی نام برد. به گفته‌ی وی این بازی «شخصیت‌هایی» درگیر کننده‌ای نیز دارد که از فرهنگ هکرها الهام گرفته است.

به اعتقاد گلموت، واکنش‌ها به معرفی رسمی Watch Dogs 2 در E3 امسال بسیار «مثبت بوده» است. وی همچنین اشاره کرد که تریلر رونمایی از بازی بیش از ۳۰ میلیون بازدید داشته است.

اولین نسخه از سری Watch Dogs در سال ۲۰۱۴ عرضه شد و توانست در دو هفته‌ی اول ۴ میلیون نسخه بفروشد. این بازی در نهایت موفق شد ۹میلیون نسخه بفروشد، هر چند این آمار فقط تا ماه اکتبر ۲۰۱۴ بوده است.

Watch Dogs 2 در ۱۵ نوامبر (۱ دی) برای پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان و پی‌سی عرضه خواهد شد. بازی در سن فرانسیسکو رخ می‌دهد (بازی اصلی در شیکاگو رخ می‌داد) و داستان یک قهرمان با نام مارکوس هالووِی، یک آفریقایی-آمریکایی از خلیج اوکلند را روایت خواهد کرد.

دیدگاه کاربران
0

هیچ نظری ارسال نشده

نظر خود را بنویسید

*
*
*