Squad

STEAMGIFT
8 قلم
تعداد فروخته شده از این محصول:
2
دفعه
امتیاز خرید
با سفارش این محصول شما 2  امتیاز دریافت میکنید
ارزش امتیاز دریافتی:  2,000 تومان
حد اکثر تخفیف قابل استفاده برای این محصول 2 امتیاز که برابر است با 2,000 تومان
180,000 تومان

180,000 تومان به ازای 1

توجه : تمام گیفت های ریجن های هند و روسی توسط اعضای سایت و با ضمانت مادام العمر فعال میشود
توجه
توجه : گیفت های ریجن روسی و هندی هیچ فرقی با گلوبال ندارند و برای بازی کردن نیاز به تغییر آیپی ندارید و زبان تمام بازی ها انگلیسی هست
توجه : تمام دیسک های PS4 موجود در سایت ، ریجن 2 و یا ریجن آل هستند .
با پشتیبانی آنلاین تلگرام در ارتباط باشید
با پشتیبانی آنلاین تلگرام در ارتباط باشید

بازی Squad که تمرکز خود را بیشتر بر روی بخش چندنفره قرار داده است، در تاریخ 15 دسامبر سال جاری (مصادف با 24 آذر) به دسترسی زودهنگام خواهد رفت.
بازی در نسخه دسترسی زودهنگام دارای دو نقشه جدید به ابعاد 16 کیلومتر مربع خواهد بود و این دو منطقه بر مبنای مکان‌هایی واقعی در کشور افغانستان، طراحی شده‌اند. همچنین یک بخش مخصوص تمرینات تیراندازی و مبارزات تن به تن نیز مخصوص افردا ناآشنا به سبک تاکتیکی و همچنین افرادی که تجربه مبارزات CQB شبیه سازی شده را ندارند؛ در بازی گنجانده شده است.
در کنار نقشه‌ها، دو جناح جدید نیز که اولی نیروی زمینی ارتش روسیه و دومی یک نیروی مردمی نامنظم است، به بازی افزوده خواهند شد.
با این حساب، بازی در هنگام عرضه به صورت دسترسی زودهنگام، دارای 4 جناح، 5 نقشه براساس نقاط واقعی و 4 حالت بازی، خواهد بود.
در ادامه به بررسی حالت‌های بازی می‌پردازیم:

  • Advance and Secure (پیشروی و پاکسازی): یک حالت مخصوص که می‌تواند دارای چندین هدف و ماموریت مختلف باشد. در این حالت، پایگاه‌ها و ذخایر مهمات اهداف فرعی محسوب می‌شوند و شما می‌توانید از تجهیزات مختلف بازی، نهایت استفاده را بکنید.
  • Conquest (تسخیر): در این حالت، دو جناح مختلف بایستی با کمک یکدیگر، اهداف و مکان‌های مختلف را تسخیر کنند.
  • Insurgency (شورشی): در این حالت نیروهای Conventional بر علیه شورشی‌‍‌ها قرار گرفته و بایستی با فرستادن نیروهای خود به داخل مرزهای نیروهای شورشی، انبارهای سلاح نیروهای شورشی را نابود کنند. در مقابل نیز نیروهای شورشی بایستی با استفاده از روش‌های مبارزه چریکی، نیروهای Conventional را نابود کرده و نیروهای کمکی آن‌ها را نیز از بین ببرند.
  • Territory control (کنترل مناطق): در این حالت، جناح‌های بازی بایستی با ارسال نیروهای مختلف به مناطق یکدیگر، به تدریج شهرها و پایگاه‌های یکدیگر را تسخیر کرده و کنترل کل نقشه را به دست آورند.

دیدگاه کاربران
0

هیچ نظری ارسال نشده

نظر خود را بنویسید

*
*
*